findusnow.com
Menu

12 вересня газовики всієї області відзначали професійне свято.

14 вересня 2014 року, перегортаючи сторінку календаря, ми знову з гордістю радіємо своєму професійному святу. З цієї нагоди в актовому залі обєднання ПАТ “Тернопільгазу” відбулися урочисті збори. Серед запрошених: голова ОДА Сиротюк Олег Мирославович, перший заступник голови обласної ради Сергій Тарашевський, міський голова Сергій Надал, директор департаменту по роботі з персоналом, член правління Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України” Поліщук Петро Павлович, які привітали та вручили грамоти за вагомі досягнення в праці найкращим. Присутні були також ветерани праці, пенсіонери, працівники об'єднання. І хоча святкуванню посприяла погода, та до яскравого різнобарв’я вересня вплелася чорна жалобна стрічка шани тим, хто жертовно склав свої голови за правду на Майдані і хто поліг у боротьбі на сході України за її незалежність. На душі у кожного був смуток і сум за ті гіркі події, за подальшу долю рідної України. Після державного Гімну всі присутні вшанували хвилиною мовчання наших героїв, наших воїнів, наших захисників, які ціною власного життя захищали кожного з нас. Тривожну ноту свята продовжила твором Володимира Івасюка “Мальви” Адріана Гарматюк. Слова пісні лунали на фоні фільму про події з Майдану. У всіх на очах були сльози, а зал заполонила туга і моторошна тиша. Поздоровили також колектив: хор Бережанського УЕГГ, донечка нашої працівниці Мартинюк Анастасія, керівник клубу Даньків Ярослав і Ірина Морозова.

Олег Іванович Караванський у своєму зверненні до колективу, як турботливий батько, з трепетом і теплотою згадав минуле, з гордістю розповів про сьогодення, про досягнення, про прогрес у нашому газовому господарстві, і з оптимізмом побажав усім присутнім мирного неба, світлого майбутнього і переможних злетів у щоденній надзвичайно відповідальній і нелегкій роботі. Його слова були переконливо сильні: “Давайте працювати самовіддано і жертовно, давайте вдосконалюймося, бо нашій Україні саме тепер потрібні професіонали”.

Святкування відбулися і в 10 районних управліннях, де із шаною звучали привітання кожному газовику області, а також подяка усій громаді краю за розуміння і тісну співпрацю.

Для Вашої уваги декілька фотографій з місця святкування: