findusnow.com
Menu

ПОРЯДОК ВСТАНОВЛЕННЯ ЗАСОБІВ ДИСТАНЦІЙНОЇ ПЕРЕДАЧІ ДАНИХ 

КОМЕРЦІЙНИХ ВУЗЛІВ ОБЛІКУ ГАЗУ (ВОГ) ДЛЯ НЕ ПОБУТОВИХ СПОЖИВАЧІВ ГАЗУ

 

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ КОМЕРЦІЙНИХ ВУЗЛІВ ОБЛІКУ ГАЗУ!

Згідно пункту 4 постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.09.2015р. № 2494, власникам комерційних вузлів обліку природного газу (крім комерційних вузлів обліку, які використовуються в побуті) забезпечити облаштування засобами дистанційної передачі даних власні комерційні вузли обліку газу.

  1. Власник комерційного вузла обліку газу (далі – Власник) повинен звернутися до Оператора ГРМ – ПрАТ «Тернопільгаз» для видачі технічного завдання, щодо облаштування комерційного ВОГ дистанційною передачею даних.
  2. Оператора ГРМ видає технічне завдання на проектування організації та облаштування засобів дистанційної передачі даних комерційних вузлів обліку газу на базі побутового лічильника газу чи промислового лічильника газу та коректора або діафрагми і обчислювача.
  3. На основі технічного завдання на проектування організації та облаштування засобів дистанційної передачі даних комерційних вузлів обліку газу власник замовляє проектно-кошторисну документацію для нового об’єкта що підключається до ГРМ чи вносить зміни в діючий проект.
  4. Власник повинен погодити проект  в Оператора ГРМ щодо виконання технічного завдання на проектування організації та облаштування засобів дистанційної передачі даних.
  5. Власник замовляє в підрядної організації чи Оператора ГРМ виконання робіт щодо встановлення дистанційної передачі даних на об’єкті.
  6. Після виконання будівельно-монтажних робіт на об’єкті зі встановлення дистанційної передачі даних, Оператор ГРМ направляє свого представника для введення в експлуатацію дистанційної передачі даних на комерційному ВОГ, який підтверджується Актом введення в експлуатацію дистанційної передачі даних на комерційному ВОГ.