![Підписання Угоди про співпрацю](/storage/images/photo_2024-04-22_12-55-3066263499edc88.jpg)
Підписання Угоди про співпрацю
Відбулася ділова зустріч голови правління "Тернопільгаз " Ореста ЖЕРЕБЕЦЬКОГО та директора Тернопільського обласного центру зайнятості Миколи ГОРОДЕЦЬКОГО.
Під час зустрічі обговорили ряд питань, зокрема - щодо підбору персоналу, навчання та перенавчання працівників, отримання грантів на створення або розвиток власного бізнесу, активних програм сприяння зайнятості населення, спрямованих на підтримку роботодавців, збереження і створення нових робочих місць.
Директор Тернопільського ОЦЗ Микола Городецький акцентував увагу на можливостях отримання роботодавцями компенсацій, у тому числі - за облаштування робочого місця працевлаштованої особи з інвалідністю.
Голова правління "Тернопільгаз " та директор Тернопільського ОЦЗ домовились про проведення спільних заходів, подальшу комунікацію, а також якісний і оперативний підбір кваліфікованого персоналу на замовлення роботодавця на засадах рекрутингу.
Результатом зустрічі стало підписання Угоди про співпрацю, яка, як зазначив Орест Жеребецький « є своєрідним стимулом для партнерів працювати злагоджено й продуктивно . Адже - зібратися разом є початок, триматися разом є прогрес, працювати разом є успіх».
![](/images/arrow.png)
![Привітання голови правління ПрАТ «Тернопільгаз» з святом Воскресіння Христового 2023!](/storage/images/photo_2024-05-04_20-32-0366367222a5428.jpg)
![](/images/arrow.png)
![До відома споживачів Тернопільської області](/storage/images/ уваги споживачів65f44894c519b.jpg)
![](/images/arrow.png)