![Чортківський район, припинення газопостачання з ГРС Борщів 22-24 травня 2023 року](/storage/images/1645b90c9433a4.png)
Чортківський район, припинення газопостачання з ГРС Борщів 22-24 травня 2023 року
Протягом трьох днів, 22-24 травня 2023 року, буде припинено подачу природного газу з ГРС Борщів у місто Борщів, селище міського типу Скала-Подільська та села: Бережанка, Більче-Золоте, Бурдяківці, Верхняківці, Висічка, Вовківці, Глибочок, Гуштин, Жилинці, Іванків, Козаччина, Констанція, Королівка, Кривче, Сапогів, Ланівці, Лосяч, Мушкатівка, Озеряни, Пилатківці, Пищатинці, Сков'ятин, Слобідка-Мушкатівська, Стрілківці, Трійця, Тулин, Цигани, Шишківці, Мишків, з метою підготовки об’єктів газотранспортної системи до надійної роботи в осінньо-зимовий період.
Терміни виконання робіт: з 09.00 22 травня 2023 року з 15.00 24 травня 2023 року.
Про відновлення газопостачання споживачі будуть повідомлені додатково.
Просимо закрити крани перед газовими приладами.
![](/images/arrow.png)
![Привітання голови правління ПрАТ «Тернопільгаз» з святом Воскресіння Христового 2024!](/storage/images/photo_2024-05-04_20-32-0366367222a5428.jpg)
![](/images/arrow.png)
![Підписання Угоди про співпрацю](/storage/images/photo_2024-04-22_12-55-3066263499edc88.jpg)
![](/images/arrow.png)