![До «Тернопільгазу» завітали семінаристи Тернопільської вищої духовної семінарії імені Патріарха Йосипа Сліпого](/storage/images/0-02-05-21a5005e54d705e43efba8fd4544f4a63cbd2d72cd139c481c950f79e2bd4a1e_73277a246a83046161e936f967eb2.jpg)
До «Тернопільгазу» завітали семінаристи Тернопільської вищої духовної семінарії імені Патріарха Йосипа Сліпого
Різдвяно-святковий цикл завершується одним з найбільших християнських свят - Богоявлення або Хрещення Господнього.
Так, сьогодні до «Тернопільгазу» завітав ректор Тернопільської вищої духовної семінарії УГКЦ імені Патріарха Йосипа Сліпого - отець Іван РИМАР та семінаристи вузу. Ректор привітав колектив підприємства та побажав завжди відчувати присутність Божу, мати у серцях ту благодать, яка допомагає жити та працювати для добра нашої держави. Отець подякував голові правління Олегу КАРАВАНСЬКОМУ за те, що протягом багатьох років він є тим мудрим та добрим керівником, який вміє скерувати людей, розпізнати у кожному талант та надихати працівників з віддачею працювати на благо країни. «Нехай Господь додає сили і наснаги у праці, а Пресвята Богородиця оберігає під своїм омофором та дарує Многії і Благії роки життя», - підсумував отець.
Голова правління подякував ректору за щирі побажання присутнім та духовне наставництво семінаристам та побажав у це світле свято щирої любові та віри у краще. Він зазначив, що люди мають бути щасливими, а для цього треба бути добрими, цінити та допомагати один одному. Керівник побажав семінаристам, викладачам та колективу доброї життєвої долі, миру та спокою в Україні.
Щоб серце зігрілося Божою любов’ю, а робочий день став святковіший, гості подарували працівникам підприємства чудове виконання колядок та щедрівок та окропили кабінети святою Йорданською водою.
![](/images/arrow.png)
![Привітання голови правління ПрАТ «Тернопільгаз» з святом Воскресіння Христового 2024!](/storage/images/photo_2024-05-04_20-32-0366367222a5428.jpg)
![](/images/arrow.png)
![Підписання Угоди про співпрацю](/storage/images/photo_2024-04-22_12-55-3066263499edc88.jpg)
![](/images/arrow.png)