![На Тернопільщині встановлено новий прилад європейського виробника для дистанційної передачі даних лічильників газу](/storage/images/75481791_2654762911282605_5757592222237196288_o5ddbdbc67b87d.jpg)
На Тернопільщині встановлено новий прилад європейського виробника для дистанційної передачі даних лічильників газу
20 - 21 листопада у ПрАТ “Тернопільгаз” відбулась чергова зустріч першого заступника голови правління Володимира КАРАВАНСЬКОГО та делегації польського підприємства - заводу виробника приладів для дистанційної передачі даних лічильників газу.
Метою зустрічі стало тестування таких приладів на території Тернопільської області.
Використання цих приладів в Україні дасть можливість чітко та оперативно забезпечувати облік спожитого природного газу, адже передача даних відбувається онлайн щодоби з погодинним архівом. Переваги є як для газорозподільних підприємств, так і для споживачів. Для підприємств та комунально-побутових споживачів - це можливість аналізу споживання природного газу і мінімізації виробничо-технологічних втрат, що в свою чергу надає можливість контролювати номінації споживання газу та уникнути в подальшому штрафних санкцій у разі переліміту. Для побутових споживачів – немає необхідності подавати показники лічильників газу, адже вони автоматично, щодобово, передаються в газорозподільне підприємство.
Під час візиту делегації заступник керівника технічного відділу польського заводу виробника - Роберт МАЛІНОВСЬКИЙ провів навчання для спеціалістів відділу метрології та інженерно-технічних працівників по налаштуванню і користуванню даними приладами та програмним забезпеченням. Після цього встановлено, з метою тестування, зразки приладів для дистанційної передачі лічильників газу на території Тернопільщини у побутових споживачів.
![](/images/arrow.png)
![Привітання голови правління ПрАТ «Тернопільгаз» з святом Воскресіння Христового 2024!](/storage/images/photo_2024-05-04_20-32-0366367222a5428.jpg)
![](/images/arrow.png)
![Підписання Угоди про співпрацю](/storage/images/photo_2024-04-22_12-55-3066263499edc88.jpg)
![](/images/arrow.png)