![Онлайн наради та відеоконференції – все для безпеки працівників «Тернопільгазу»](/storage/images/95329929_3012992115459681_1987875439145648128_n5ea95deb87a37.jpg)
Онлайн наради та відеоконференції – все для безпеки працівників «Тернопільгазу»
Зважаючи на встановлення жорстких умов карантину в державі, з дотриманням усіх необхідних правил безпеки, «Тернопільгаз» проводить заплановані заходи та надає повний спектр послуг з розподілу природного газу. Планування роботи та підсумкові наради проходять в режимі онлайн.
Зокрема, у четвер, 23 квітня, під керівництвом першого заступника голови правління Володимира Караванського, з допомогою відео зв’язку відбулось засідання ради головних та старших інженерів районних управлінь, а у п’ятницю, 24 квітня, під керівництвом голови правління Олега Караванського, - нарада керівників газових господарств області в онлайн режимі.
У ході роботи обох конференцій кожен учасник мав можливість виступу, а на завершення були поставленні завдання до виконання. Серед основних - проведення роз'яснювальної роботи серед населення з безпечного використання газу в побуті, аналіз аварійних викликів Центральної аварійно-диспетчерської служби, контроль за належним оформленням та своєчасним поданням документації щодо виконання Плану розвитку та модернізації газових мереж (інвестиційної програми), розробка та затвердження заходів з підготовки газових господарств області до сталої роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років.
![](/images/arrow.png)
![Привітання голови правління ПрАТ «Тернопільгаз» з святом Воскресіння Христового 2024!](/storage/images/photo_2024-05-04_20-32-0366367222a5428.jpg)
![](/images/arrow.png)
![Підписання Угоди про співпрацю](/storage/images/photo_2024-04-22_12-55-3066263499edc88.jpg)
![](/images/arrow.png)