![Реконструкція газорегуляторного пункту та станції катодного захисту у селі Порохова на Чортківщині](/storage/images/_viber_2021-12-01_11-46-01-76061a7886ee87de.jpg)
Реконструкція газорегуляторного пункту та станції катодного захисту у селі Порохова на Чортківщині
Спеціалісти Бучацького управління з експлуатації газового господарства провели реконструкцію газорегуляторного пункту (ГРП) у селі Порохова Бучацької міської громади Чортківського району. Устаткування ГРП призначене для пониження тиску газу та підтримування його на заданому рівні. Оскільки об’єкт введений в експлуатацію ще у 1999 році, дана будівля потребувала капітального ремонту та великих грошових вкладень, а зношені деталі технологічної лінії не підлягали ремонту - було прийнято рішення замінити існуючий газорегуляторний пункт. Технологічне обладнання нового шафового газорегуляторного пункту (ШГРП) розміщено в металевій шафі, що зменшує витрати на його обслуговування. В даному ШГРП використовується сучасне газорегуляторне обладнання провідних європейських та українських торгових марок, а саме Pietro Fiorentini (Італія) та Breeze (Україна).
Реконструкція проведена у жовтні 2021 року. На сьогодні 246 житлових будинків та школа безаварійно та безперебійно отримують природний газ в заданих межах тиску.
Завжди Ваш – «Тернопільгаз»
![](/images/arrow.png)
![Привітання голови правління ПрАТ «Тернопільгаз» з святом Воскресіння Христового 2024!](/storage/images/photo_2024-05-04_20-32-0366367222a5428.jpg)
![](/images/arrow.png)
![Підписання Угоди про співпрацю](/storage/images/photo_2024-04-22_12-55-3066263499edc88.jpg)
![](/images/arrow.png)