![Реконструкція газорегуляторного пункту у селі Воля Микулинецької селищної громади](/storage/images/161b1fb9ee6631.jpg)
Реконструкція газорегуляторного пункту у селі Воля Микулинецької селищної громади
Для надійного забезпечення газопостачання споживачів та комунально-побутових об’єктів у селі Воля Микулинецької селищної громади проведена реконструкція газорегуляторного пункту блочного типу (ГРПБ), що був в експлуатації з 1994 року.
Працівники Теребовлянського управління з експлуатації газового господарства провели масштабну роботу. А саме: засувку, яка була розміщена в колодязі, демонтували та встановили надземно. Це дало змогу якісно контролювати роботу пристрою та полегшило його обслуговування. Спеціалісти змонтували новий сучасний шафовий газорегуляторний пункт (ШГРП), оснащений двома лініями редукування з регуляторами тиску газу італійського виробництва та встановили огорожу. Роботи виконані у жовтні 2021 року.
Новий ШГРП здійснює газопостачання до 207 домоволодінь. Об’єкт розміщено біля розгалуження газопроводів на декілька населених пунктів. Проведена реконструкція забезпечила можливість у подальшому, при виникненні потреби в ремонті, відключити тільки потрібну ділянку, та провести необхідні роботи не відключати при цьому від газопостачання усіх споживачів.
Досягнута головна мета підприємства: надійна робота газового обладнання ШГРП забезпечує безаварійний та безперебійний розподіл природного газу до осель.
Ми доставляємо Вам тепло і бажаємо, щоб воно допомогло створити затишок у Ваших домівках!
Завжди Ваш – «Тернопільгаз»
![](/images/arrow.png)
![Привітання голови правління ПрАТ «Тернопільгаз» з святом Воскресіння Христового 2024!](/storage/images/photo_2024-05-04_20-32-0366367222a5428.jpg)
![](/images/arrow.png)
![Підписання Угоди про співпрацю](/storage/images/photo_2024-04-22_12-55-3066263499edc88.jpg)
![](/images/arrow.png)