!["Тернопільгаз" запроваджує сучасні новітні технології європейських виробників для дистанційної передачі даних лічильників газу](/storage/images/73116727_2575679619190935_8793803542646226944_n5db2b53a6c21c.jpg)
"Тернопільгаз" запроваджує сучасні новітні технології європейських виробників для дистанційної передачі даних лічильників газу
У вівторок, 15 жовтня, в компанії ПрАТ "Тернопільгаз", за ініціативи першого заступника голови правління Володимира КАРАВАНСЬКОГО, відбулась розширена зустріч з керівниками компаній ТОВ "Компанія Ліана" (м.Вінниця) Олегом ПРОКОПЧУКОМ, ТОВ "БТК-Центр Комплект" (м.Житомир) Юрієм ОПАНАСЮКОМ та польського підприємства - заводу виробника приладів для дистанційної передачі даних лічильників газу, директор Mariusz SAWICKI.
ТОВ "БТК-Центр Комплект" працює на ринку з 2007 року та спеціалізується на постачанні високоякісного газорегуляторного обладнання, побутових і промислових лічильників газу, а також на виробництві вузлів обліку газу, пунктів газових шафових побутових, є продавцем інтелектуальних SMART лічильників. У 2017 році компанія "БТК-Центр Комплект" стала офіційним дистриб’ютором і уповноваженим представником на території України європейського виробника SMART лічильників газу Pietro Fiorentini S.p.A. (Італія).
Основним напрямком діяльності ТОВ "Компанія Ліана" є реалізація комплексних проектів зі створення ІТ-систем, програмних комплексів для обліку природного газу, мереж, а також розробка, впровадження і підтримка інформаційних систем і бізнес рішень найвищої якості.
Гостями заходу були представники польського підприємства - заводу виробника, що займається виготовленням сучасних приладів для дистанційної передачі даних з лічильників газу та є їх експортером в різні країни світу, а саме в Угорщину, Іспанію, Тайланд, Індію та Китай. Варто зауважити, що 60% працівників даного підприємства займаються науково технічними розробками. Перший заступник голови правління Володимир Караванський зазначив, що використання таких приладів в Україні дасть можливість чітко та оперативно забезпечити облік спожитого природного газу, дасть можливість аналізувати споживання газу і мінімізувати виробничо-технологічні втрати. Учасники заходу детально обговорили практичну частину, а також доречність тестування таких приладів в Україні. На завершення зустрічі сторони обміркували шляхи реалізації проекту та домовились про подальшу спільну роботу.
![](/images/arrow.png)
![Привітання голови правління ПрАТ «Тернопільгаз» з святом Воскресіння Христового 2024!](/storage/images/photo_2024-05-04_20-32-0366367222a5428.jpg)
![](/images/arrow.png)
![Підписання Угоди про співпрацю](/storage/images/photo_2024-04-22_12-55-3066263499edc88.jpg)
![](/images/arrow.png)