Шановні абоненти! Будь ласка, передавайте показники лічильників з 1 по 5 число кожного місяця та у разі виявлення запаху газу дзвоніть 104 У разі виявлення запаху газу дзвоніть 104

Особистий кабінет

 

Шановні споживачі!

Для Вашої зручності пропонуємо сервіс для передачі показників лічильників газу для побутових споживачів через мережу Інтернет, що дозволить суттєво зекономити Ваш час –    

       ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Особистий кабінет  - це безкоштовний веб-сервіс, що надає абсолютно всю інформацію щодо Вашого особового рахунку. В особистому кабінеті зручно переглядати діючі тарифи, наявний баланс, а також всю історію оплат та історію передачі показників лічильників газу.

Порядок подання показників лічильників газу для побутових споживачів (фізичні особи - споживачі природного газу на побутові потреби)

Постановою Національною комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг №2494 від 30.09.2015р. затверджено Кодекс газорозподільних систем.

Відповідно до пункту 4 глави 4 розділу ІХ Кодексу газорозподільних систем побутовий споживач (населення) зобов’язаний щомісячно станом на 1 число місяця знімати фактичні показники лічильників газу та протягом п’яти діб (до 5 числа включно) надавати їх Оператору газорозподільних мереж - ПрАТ “Тернопільгаз».

У разі неотримання до 6 числа місяця, що настає за розрахунковим, показника лічильника газу, фактичний об’єм споживання природного газу визначається газовим господарством на рівні планового місячного об’єму споживання, що розраховується, виходячи з групи споживання побутового споживача та його середньорічного об’єму споживання природного газу за останні 12 календарних місяців.

Якщо за підсумками наступного місяця Споживач своєчасно надасть показники лічильника газу, визначення спожитого об’єму природного газу буде здійснено з урахуванням наданих показників.

ПЕРЕЙТИ ДО ОСОБИСТОГО КАБІНЕТУ

До уваги споживачів!    ПрАТ "Тернопільгаз" не обслуговує споживачів м. Тернополя та села Тернопільського району окрім: с. Довжанка, с. Домаморич, с. Драганівка, с. Забойки, с. Почапинці.