![В Новий рік на новому авто!](/storage/images/85107371_2839913779434183_2247190046761287680_o5e4540ac10196.jpg)
В Новий рік на новому авто!
Наприкінці 2019 року, вперше серед газорозподільних компаній України, підприємством ПрАТ “Тернопільгаз” придбано 4 електромобілі, які передані районним управлінням з експлуатації газового господарства, а саме: Бережанському УЕГГ, Бучацькому УЕГГ, Теребовлянському УЕГГ та Підволочиській дільниці Збаразького УЕГГ. Транспорт використовується для забезпечення службових потреб підприємства.
Майбутнє електромобілів є очевидним і неминучим. Вкрай важливою перевагою є їх екологічність і економність, тому цей вид транспорту став популярним у всьому світі. Його переваги набирають популярності і в Україні, а впровадження електрокарів заохочується керівництвом підприємства “Тернопільгаз”. До прикладу, зарядка електромобіля обходиться у 5 разів дешевше, ніж заправка звичайного авто пальним, а можливість заряджати його в тих місцях, де є звичайна побутова електромережа є однією з головних переваг цього виду транспорту. Відсутність вихлопів дозволяє ефективно знизити негативний вплив на навколишнє середовище і природу, а обслуговування таких авто коштує в рази дешевше, ніж витрати на експлуатацію та підтримку справного стану бензинового або дизельного транспорту.
![](/images/arrow.png)
![Привітання голови правління ПрАТ «Тернопільгаз» з святом Воскресіння Христового 2023!](/storage/images/photo_2024-05-04_20-32-0366367222a5428.jpg)
![](/images/arrow.png)
![Підписання Угоди про співпрацю](/storage/images/photo_2024-04-22_12-55-3066263499edc88.jpg)
![](/images/arrow.png)