Шановні абоненти! Будь ласка, передавайте показники лічильників з 1 по 5 число кожного місяця та у разі виявлення запаху газу дзвоніть 104 У разі виявлення запаху газу дзвоніть 104

Перелік організацій, які надають послуги по перевірці димоходів та вентканалів

ОРГАНІЗАЦІЇ, ЯКІ МАЮТЬ ДОЗВІЛ НА ОБСЛУГОВУВАННЯ ДИМОХОДІВ ТА ВЕНТИЛЯЦІЙНИХ КАНАЛІВ

Щоб перевірити справність димоходів та вентиляційних каналів, Вам необхідно звернутися до спеціалізованої організації, яка має ліцензію та дозвіл Головного управління Держпраці у Тернопільській області, підготовлений персонал та необхідне обладнання.

Додаткову інформацію щодо організацій, які проводять роботи з обслуговуванню димоходів та вентиляційних каналів можна отримати в Головному управлінні Держпраці у Тернопільській області

Увага! Замовляючи послуги, перевіряйте чи дійсні дозволи на проведення робіт з обслуговування димових та вентиляційних каналів, видані цим організаціям (чи не закінчився термін дії дозволу).

ПрАТ «Тернопільгаз» є однією з таких спеціалізованих організацій,має ліцензію та дозвіл Головного управління Держпраці у Тернопільській області на виконання робіт з перевірки та очищення димових і вентиляційних каналів.

Якщо потрібно замовити послугу з перевірки та очищення димових і вентиляційних каналів у ПрАТ «Тернопільгаз» таВи проживаєте в м.Тернопіль чи Тернопільському районі Вам слід звернутися до Сервісного Центру з обслуговування газовикористовуючого обладнання ПрАТ «Тернопільгаз» за номером телефону +38 (0352) 47-61-11, або за номерами Контакт-центру

(035) 2 519 904 – УКРТЕЛЕКОМ

(097) 0 519 904 – КИЇВСТАР

(095) 0 519 904 – VODAFONE

Якщо Ви проживаєте в Тернопільській області у Вас є декілька варіантівщодо оформлення заявки з перевірки та очищення димових і вентиляційних каналіву зручний для Вас спосіб, а саме:

Якщо якість наданих послуг з перевірки та очищення димових і вентиляційних каналів підприємством ПрАТ "Тернопільгаз" не задовільняє, Ви можете подати скаргу за номером телефону “Гарячої лінії” або надіслати її на електронну адресу info@tgaz.te.ua.

Телефон “Гарячої лінії”

0 800 500 904

Усі дзвінки безкоштовні зі стаціонарних телефонів та номерів українських мобільних операторів в межах України