Шановні абоненти! Будь ласка, передавайте показники лічильників з 1 по 5 число кожного місяця та у разі виявлення запаху газу дзвоніть 104 У разі виявлення запаху газу дзвоніть 104

Як стати нашим споживачем

Щоб газифікувати помешкання або комунально-побутовий чи промисловий об’єкт, замовнику, перш за все, необхідно приєднатися до газорозподільних мереж та виконати роботи з монтажу внутрішніх газових мереж. 

Процедуру приєднання до газових мереж здійснює Оператор газорозподільної системи ПрАТ "Тернопільгаз" в межах своєї території ліцензованої діяльності. 

Для приєднання та підключення об’єктів замовника до газових мереж необхідно: 

• звернутися в ПрАТ «Тернопільгаз», а саме у структурний підрозділ підприємства «Єдине вікно» у відповідному районному управлінні з експлуатації газового господарства
• подати письмову заяву на приєднання об’єкта замовника до газорозподільної системи; 
• подати пакет документів згідно переліку. 

З детальним порядком приєднання об'єктів замовників до газових мереж можна ознайомитись на сторінці Приєднання до газових мереж

Після завершення робіт з приєднання, споживачі, для здійснення ними санкціонованого відбору природного газу з газорозподільних мереж та можливості забезпечення постачання їм природного газу їх постачальниками, зобов’язані укласти договір розподілу природного газу з Оператором ГРМ ПрАТ "Тернопільгаз", до газорозподільної системи якого в установленому законодавством порядку підключений їх об’єкт. 
Здійснення відбору природного газу споживачем за відсутності укладеного договору розподілу природного газу не допускається! 

Договір розподілу природного газу укладається шляхом підписання заяви-приєднання споживача до умов договору розподілу природного газу, що відповідає Типовому договору розподілу природного газу, розміщеному на офіційному веб-сайті регулятора - НКРЕКП та ПрАТ «Тернопільгаз». Даний типовий договір має бути укладений між споживачем та ПрАТ «Тернопільгаз». 

Фактом приєднання споживача до умов договору розподілу природного газу (акцептування договору) є вчинення споживачем будь-яких дій, які засвідчують його бажання укласти договір розподілу природного газу, зокрема повернення підписаної заяви-приєднання, сплата рахунку Оператора ГРМ та/або документально підтверджене споживання природного газу.